KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15328034
nr 1532 8034
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Kentaur / grön". Signerad, numrerad 80/80. Bildmått: 48x41 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:32:59
3/4 17:12:33